Najmlađi tenisači Međugorja protekloga su vikenda nastupili  na Memorijalu „Vito Ćorić“ – Posušje  2021. TK Međugorje

Najmlađi tenisači Međugorja protekloga su vikenda nastupili na Memorijalu „Vito Ćorić“ – Posušje 2021.

Turnir iz serije Festivala tenisa okupio je natjecatelje  iz  teniskih škola:Široki Brijeg,Sarajevo, Ljubuški, Mostar, Posušje, Međugorje, Bugojno,  Uskoplje i  Trebinje.

I na ovome turniru Međugorčani su dokazali kako su neprikosnoveni u najmlađoj kategoriji, osvojivši tri naslova.  Niz nepobjedivosti na crvenom tenisu nastavio je Petar Dodig koji je u finalu pobijedio brata Josipa. Treće mjesto pripalo je Marku Tomiću. U konkurenciji djevojčica, Barbara Pehar je osvojila prvo mjesto ( - 8 godina) i Iva Ivanković ( + 8 godina).

U konkurenciji narančasti tenis, Petar Dodig je osvojio treće mjesto (glavni) i Mirjana Krezić prvo mjesto (utješni).

Treba istaknuti kako je Memorijal na vrhunskoj razini organizirala Tenis akademija Sportland BIH na čelu s predsjednicom  Marom Zovko.